Tábor tervezés

Egy nyári “bejáratós” szezonon már túl van az új műhely, sok pozitív visszajelzéssel, ami az egyéni korongozós foglalkozásokat illeti, így felmerült már párszor a kérdés, nem szerveznék-e tábort is?

Nos, ha igény van rá, akkor miért ne, ehhez viszont ismernem kell az igényeket is. 🙂 Mindenképpen napközis táborról lenne szó, hétfőtől-csütörtökig terjedő, 4 napos turnusban, naponta kb. 9-16 óra között, és persze a korongozás, kerámiakészítés lenne a középpontban. Ja és első körben gyerekeknek, aztán ki tudja… 🙂

Ahhoz hogy neki tudjak látni a tervezésnek-szervezésnek, segítségemre lenne, ha kitöltenétek az alábbi kérdőívet. Célszerű a gyermekkel együttt, hiszen az ő szórakoztatásuk a cél, így a kérdések is főleg őket érintik. Itt érhető el az űrlap:

https://forms.gle/RLgNoGef9mr3zps3A

Előre is köszi minden kitöltőnek a segítséget! Meg is oszthatod. 😉

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogger ezt szereti: